ОДПІ
12:10, 22 вересня 2017
488
0

Головне управління ДФС у Львівській області надає консультації щодо дій платника у разі блокування реєстрації податкових накладних

Головне управління ДФС у Львівській області надає консультації щодо дій платника у разі блокування реєстрації податкових накладних
Gazeta
Фото: НУС

Головним управлінням ДФС у Львівській області у зв’язку з численними зверненнями платників податків щодо запровадження системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), з 22 серпня 2017 року запроваджено надання інформаційної допомоги та обговорення проблемних питань з зазначеної теми в Центрі обслуговування платників міста Львова щовівторка та щочетверга з 11-00 до 13-00 в залі № 3 (1 поверх адмінприміщення по вул. Стрийській, 35).

Платник податків має право на нерозголошення контролюючим органом (посадовими особами) відомостей про такого платника без його письмової згоди. Тому представникам підприємств для отримання консультацій щодо заблокованих накладних необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу або довіреність підприємства у разі, якщо, за інформацією звертається особа, яка не є директором чи головним бухгалтером підприємства.

Звертаємо увагу, що на суб-сайті ГУ ДФС у Львівській області для платників ПДВ розміщені роз’яснення щодо заповнення Таблиці даних платника та Повідомлення про подання підтвердних документів платнику податку на додану вартість.

 

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.