ОДПІ
10:39, 15 серпня 2017
197
0

Страхувальники Золочівщини сплатили 78 млн. гривень єдиного внеску

У січні-липні цього року надходження єдиного соціального внеску склали 78092,6 тис.грн., зокрема у липні - 11996,7 тис.грн. Про це повідомив начальник Золочівськоговідділення Буської ОДПІ Роман Денис. За словами керівника, у порівнянні з минулорічним показником надходження єдиного внеску зросли на 19108,4 тис. гривень. Серед основних чинників позитивної динаміки сплати єдиного внеску – зростання фонду оплати праці, результати заходів щодо легалізації найманих працівників, адже, як відомо, єдиний внесок сплачується з легальних доходів. Посадовець нагадав, у зв’язку з підвищенням з 1 травня п.р. розміру прожиткового мінімуму (1684 грн. - для працездатних осіб), зросла максимальна величина доходу застрахованої особи, на яку нараховується єдиний внесок, яка становить 42 100 грн. (25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних
Страхувальники Золочівщини  сплатили 78 млн. гривень єдиного внеску
Gazeta
Фото: НУС

У січні-липні цього року надходження єдиного соціального внеску склали 78092,6 тис.грн., зокрема у липні - 11996,7 тис.грн. Про це повідомив начальник Золочівськоговідділення Буської ОДПІ Роман Денис.

За словами керівника, у порівнянні з минулорічним показником надходження єдиного внеску зросли на 19108,4 тис. гривень. Серед основних чинників позитивної динаміки сплати єдиного внеску – зростання фонду оплати праці, результати заходів щодо легалізації найманих працівників, адже, як відомо, єдиний внесок сплачується з легальних доходів.

Посадовець нагадав, у зв’язку з підвищенням з 1 травня п.р. розміру прожиткового мінімуму (1684 грн. - для працездатних осіб), зросла максимальна величина доходу застрахованої особи, на яку нараховується єдиний внесок, яка становить 42 100 грн. (25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який встановлений в місяці нарахування доходу). Без змін залишився розмір мінімального страхового внеску (704грн.) для платників єдиного податку 2 і 3 груп, самозайнятих осіб, ФОП на загальній системі оподаткування та 352 грн. для платників єдиного податку 1 групи.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)