ОДПІ
16:19, 05 серпня 2016
325
0

Чи вважаються операції між нерезидентом та його представництвом в Україні контрольованими?

Чи вважаються операції між нерезидентом та його представництвом в Україні  контрольованими?
Gazeta
Фото: НУС

ДФС України у листі від 14.07.2016 р. № 15281/6/99-99-15-02-02-15 повідомила , що господарські операції між нерезидентом та його представництвом в Україні, здійснені, починаючи з 01.01.2015 р., не вважаються контрольованими.

Починаючи з 1 січня 2015 року відповідно до п.п. 39.2.1 Податкового кодексу України з метою нарахування податку на прибуток підприємств, контрольованими є господарські операції, котрі впливають на об’єкт оподаткування платника податку, що здійснюються:

із пов’язаною особою — нерезидентом;

із нерезидентом, зареєстрованим у державі (на території), що включена до переліку держав (територій), затвердженого Кабінетом Міністрів України;

через комісіонерів-нерезидентів при здійсненні зовнішньоекономічних господарських операцій із продажу товарів.

 

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.