Про декларування доходів громадян йшлося на зустрічі з громадськістю

nus.in.ua, 18 квітня 2016, 15:15
0
185
Роздрукувати
Про декларування доходів громадян йшлося на зустрічі з громадськістю

Працівниками Золочівської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області проведено тематичний семінар з громадськістю щодо особливостей цьогорічної кампанії декларування доходів громадян.

В ході заходу присутнім нагадали, що з 1 січня до 1 травня 2016 року (цогоріч до 3 травня) триває кампанія декларування громадянами свого майнового стану і доходів, отриманих ними протягом 2015 року. Звернули увагу на основні випадки та способи подання декларації про майновий стан і доходи, зокрема, щодо визначення фізичними особами податкових зобов`язань як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору.

Окремо акцентовано увагу на можливості реалізації права на отримання податкової знижки, передбаченої положеннями Податкового кодексу України.

 

На завершення семінару присутні отримали інформаційні листівки з порядку декларування доходів громадян та отримання податкової знижки.

ГДІ з питань організації роботи

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама