Оновлено порядок розгляду скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати ЄСВ

nus.in.ua, 15 березня 2016, 13:27
0
114
Роздрукувати
Оновлено порядок розгляду скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати ЄСВ

Золочівська ОДПІ повідомляє,що з 23 лютого 2016 року набрав чинності наказ Мінфіну України від 09.12.2015 №1124 "Про затвердження Порядку розгляду контролюючими органами скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та на рішення про нарахування пені та накладення штрафу", який визначає процедуру подання скарг на вимоги фіскальних органів про сплату недоїмки зі сплати ЄСВ та порядок розгляду органами ДФС таких скарг.

У разі якщо платник вважає, що податкова інспекція неправильно визначила суму недоїмки або прийняла рішення про накладення штрафу та нарахування пені, що суперечить законодавству, він має право оскаржити таке рішення у відповідному головному управлінні ДФС в області.

Скарга складається в письмовій формі, у ній має бути зазначено:

- повне найменування юридичної особи, код за ЄДРПОУ, прізвище, ім'я, по батькові посадової особи, яка подала скаргу; прізвище, ім'я, по батькові громадянина або фізичної особи - підприємця, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);

- найменування контролюючого органу, яким видано вимогу або рішення про нарахування пені та накладення штрафу, що оскаржуються, дата і номер такої вимоги або рішення;

- суть порушеного питання, прохання чи вимога;інформація про оскарження вимоги або рішення про нарахування пені та накладення штрафу в суді.

 

Скарга підписується скаржником - фізичною особою або уповноваженою нею особою, а для інших скаржників - керівником або представником, уповноваженим відповідно до законодавства, та має бути скріплена печаткою скаржника (за наявності).

Про подання скарги скаржник зобов'язаний одночасно повідомити територіальний контролюючий орган, вимога або рішення якого оскаржуються.

 

ГДІ з питань організації роботи

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама