Майже 142 млн. грн. єдиного внеску надійшло до бюджету

nus.in.ua, 19 жовтня 2015, 13:06
0
225
Роздрукувати
Майже 142 млн. грн. єдиного внеску надійшло до бюджету

За дев`ять місяців 2015 року суб`єкти господарювання , які перебувають на обліку в Золочівській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, сплатили 141743,3 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, з них на Перемишлянщині – 53300,2 тис. грн. Це на 6453,3 тис. грн., або на 4,8 % більше від планових призначень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 12038, тис.гривень. Про це повідомив начальник Золочівської ОДПІ Роман Денис.

Посадовець нагадує, що єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування підлягає обов'язковій сплаті, незалежно від фінансового стану платника. Працівникам, які працюють за основним місцем роботи на неповну тарифну ставку та отримують заробітну плату за відпрацьований час, яка не перевищує розмір мінімальної зарплати, підприємство має нарахувати єдиний внесок виходячи з законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати на місяць  з 1 січня 2015 року -1218,0 грн., з 1 вересня -1378,0 грн.).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама