Понад 39 млн. грн. єдиного внеску надійшло до бюджету

nus.in.ua, 8 квітня 2015, 18:18
0
273
Роздрукувати
Понад  39  млн. грн. єдиного внеску надійшло до бюджету

За січень - березень2015 року суб`єкти господарювання , які перебувають на обліку в Золочівській ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, сплатили39718,7 тис.грн. єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, з них на Перемишлянщині – 15656,5 тис.грн. У порівнянніз аналогічним періодом минулого рокунадходження збільшились на 10,1%, або на 3652,1 тис. гривень.

 

Нагадуємо, що Законом України від 8 березня 2015 року № 219-VIІІ ,,Про внесення змін до розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" внесено зміни до критеріїв, що дають право застосовувати понижуючий коефіцієнт при обчисленні єдиного внеску.

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама