Які документи необхідно подати для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями?

nus.in.ua, 21 вересня 2015, 12:17
0
222
Роздрукувати
Які документи необхідно подати для отримання ліцензії на роздрібну   торгівлю алкогольними напоями?

Золочівська ОДПІ нагадує, що для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями суб’єкту господарювання необхідно подати до Головного управління ДФС у Львівській області або до ЦОП за місцем торгівлі такого суб’єкта господарювання заяву на отримання відповідної ліцензії, копію платіжного доручення про сплату квартальної суми за таку ліцензію з відміткою банку та довідки відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до бюджету.

 

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 гривень.

 

Також зазначаємо, що в Центрі обслуговування платників Золочівської ОДПІ здійснюється прийом документів для одержання та видачі ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. За додатковою інформацією можна звертатись телефонами: (265) 7-10-34, 4-42-76.

 

 

 

 

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама