Нові форми книг обліку доходів і витрат та податкових декларацій платників єдиного податку

nus.in.ua, 6 серпня 2015, 16:07
0
293
Роздрукувати
Нові  форми книг обліку доходів і витрат та податкових декларацій  платників єдиного податку

Золочівська ОДПІ повідомляє, що 28 липня 2015 року набув чинності наказ Мінфіну від 19.06.2015 №579, яким затверджено форму книги обліку доходівдля платників єдиного податку першої, другої і третьої груп, які не є платниками ПДВ; книги обліку доходів і витрат для ,,єдинщиків” 3 групи - пдатників ПДВ таПорядок їх ведення.

 

Платники єдиного податку першої та другої груп, а також третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, щоденно за підсумками робочого дня відображають лише суми отриманих доходів.,,Спрощенці”- платники ПДВведуть книгу обліку доходів та витрат. Дані книг заповнюються у гривнях з копійками та в подальшому використовуються платниками податку для заповнення податкової декларації. Книга зберігається у платника податку протягом 3 років після закінчення звітного періоду, в якому здійснено останній запис.

Книги, зареєстровані до набрання чинності цим наказом, діють до їх закінчення.

 

Крім того, наказом Мінфіну від 19.06. 2015 № 578 (набув чинності з 28 липня ц.р.) затверджені : форма податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця; форма податкової декларації платника єдиного податку третьої групи(юридичної особи); форма податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи .

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама