ОДПІ
08:47, 11 червня 2015
665
0

До уваги підприємців - платників єдиного податку 3-ї групи

До уваги підприємців - платників єдиного податку 3-ї  групи
Gazeta
Фото: НУС

Золочівська ОДПІ нагадує, що з 1 липня 2015 року фізичні особи - платники єдиного податку третьої групи при здійсненні готівкових розрахунків обов’язково повинні використовувати реєстратори розрахункових операцій (крім торгівлі на ринках та/або продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі).

Вимоги щодо застосування касових апаратів для платників єдиного податку другої групи набирають чинності з 1 січня 2016 року.

Звертаємо увагу, що для платників єдиного податку, які використовують у своїй діяльності РРО, передбачений мораторій на перевірки. Зокрема, якщо «спрощенці» другої і третьої груп з 1 січня до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати касову техніку, то з дати початку застосування РРО до 1 січня 2017 року звільняються від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО.

Зазначені норми передбачені Законом України від 28.12.14 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

ГДІ з питань комунікацій

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.