Розгляд звернень громадян та реалізації права на отримання публічної інформації

nus.in.ua, 14 липня 2015, 09:57
0
266
Роздрукувати
Розгляд звернень громадян та реалізації права на отримання публічної інформації

Впродовж першого півріччя 2015 року на розгляд до Золочівської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області надійшло 5 запитів на публічну інформацію, з них 2 – від юридичної особи, 2 – безпосередньо від громадян та 1 адвокатський запит. Запитувачі зверталися з проханням надати інформацію, що знаходиться у володінні органів фіскальної служби, а також щодо відомостей про третіх осіб та відомостей про себе.

За результатами розгляду повністю задоволено три запити на інформацію, на два – надано відмову.

Також на розгляд до податкової інспекції надійшло 5 письмових звернень громадян з питань орендної плати за землю, реалізації тютюнових виробів за завищеними цінами, достовірності відомостей, задекларованих у декларації про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру.

За результатами розгляду, на два звернення надано відповідні роз’яснення, одне – скеровано за належністю, два – знаходяться на виконанні.

 

Нагадуємо, громадяни можуть подавати до Золочівської ОДПІ письмові звернення та запити на інформацію особисто, або надсилати поштою на адресу: 80700, м.Золочів, вул.Лермонтова, 1. Крім цього, запит на інформацію можна надіслати електронною поштою на скриньку lv.pub.zo@sfs.gov.ua, або зателефонувавши за номером: (03-265) 7-10-34.

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама