За січень - травень 2015 року до місцевої казни Золочівського та Перемишлянського районів сплачено 5721,7 тис.грн. єди

nus.in.ua, 23 червня 2015, 16:16
0
257
Роздрукувати
За січень - травень  2015 року до місцевої казни  Золочівського та Перемишлянського районів сплачено 5721,7 тис.грн. єди

За січень - травень2015 року до місцевої казниЗолочівського та Перемишлянського районів сплачено 5721,7 тис.грн. єдиного податку. З них фізичними особами-підприємцями - 3915,0тис.грн., юридичними особами - 1097,3 тис.грн. та сільськогосподарськими товаровиробниками - 709,4 тис.гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходженняподатку збільшились на 45,6%, або на 1818,3 тис.грн., та на 1309,3 тис.грн.- від планових призначень.

 

Нагадуємо, з 1 січня 2015 року спрощена система дещо реформувалась. Оптимізовано групи платників єдиного податку з шести до чотирьох із збільшенням максимального розміру доходу, який дозволяє перебувати на спрощеній системі оподаткування. Водночас зменшено процентні ставки єдиного податку для платників третьої групи з 5 % до 4% (для платників ПДВ з 3 % до 2 %), а до четвертої групи віднесені суб’єкти підприємництва аграрної галузі, які раніше сплачували фіксований сільськогосподарський податок.

 

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама