Понад 4 млн. грн. єдиного податку надійшло до місцевих бюджетів Золочівського та Перемишля

nus.in.ua, 26 тра 2015, 13:52
0
268
Роздрукувати
Понад 4 млн. грн. єдиного податку надійшло до місцевих бюджетів                Золочівського та Перемишля

За чотири місяці 2015 року суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Золочівській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, сплатили 4282,9 тис. грн. єдиного податку, з них на Перемишлянщині – 1272,5 тис. гривень. Це на 821,5 тис. грн., або на 23,7% більше від планових призначень. У порівнянні з відповідним періодом 2014 року надходження збільшились на 1402,2 тис. гривень.

Понад 70% сплаченої суми надійшло від фізичних осіб-підприємців. За січень-квітень 2015 року ними перераховано до місцевих бюджетів Золочівського та Перемишлянського районів 3086,4 тис. грн., що на 794,4 тис. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Станом на 01.05.2015 року спрощену систему оподаткування застосовують 2145 суб’єктів господарювання, з них 1719 фізичних осіб-підприємців.

 

Нагадуємо, відповідно до п.296.10 Податкового кодексу України вводиться обов'язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій для суб’єктів господарювання, які працюють на спрощеній системі оподаткування:

 

з 1 липня 2015 року – для платників третьої групи;

 

з 1 січня 2016 року – для платників другої групи.

 

Зазначена норма не стосується платників єдиного податку 1 групи та «спрощенців» 2, 3 груп, які здійснюють діяльність на ринках та через засоби пересувної роздрібної мережі.

 

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама