Право кожного на отримання публічної інформації

nus.in.ua, 28 січня 2014, 14:30
0
459
Роздрукувати
Право кожного на отримання публічної інформації

Впродовж 2013 року на розгляд до Золочівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області   надійшло 9 запитів на публічну інформацію з питань надання інформації щодо відомостей про третіх осіб та відомостей про себе.

За результатами розгляду повністю задоволено 5 запитів на інформацію. Відповідь на два запити надана тільки в тій частині запитуваної інформації, розпорядником якої була Золочівська ОДПІ. З метою забезпечення запитувачів повним обсягом необхідної інформації відповідно до ч.3 ст. 22  Закону України ,,Про доступ до публічної інформації” їх запити скеровано до інших розпорядників інформації, у володінні яких вона знаходиться, для розгляду та надання відповіді. На два запити надано відмови у  зв»язку з тим , що інформація стосується третіх осіб.

Запит на інформацію до Золочівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області можна надіслати поштою за адресою: 80700, м. Золочів, вул. Лермонтова 1; електронною поштою на скриньку : pub.zo@lv.minrd.gov.ua, або зателефонувавши за тел. (03-265) 7-10-34.

 

                                                                      Інформаційно- комунікаційний сектор.

За матеріалами: І. Лазорчик
ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама