ОДПІ
14:30, 28 січня 2014
1062
0

Право кожного на отримання публічної інформації

Право кожного на отримання публічної інформації
Admin
Фото: НУС

Впродовж 2013 року на розгляд до Золочівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області   надійшло 9 запитів на публічну інформацію з питань надання інформації щодо відомостей про третіх осіб та відомостей про себе.

За результатами розгляду повністю задоволено 5 запитів на інформацію. Відповідь на два запити надана тільки в тій частині запитуваної інформації, розпорядником якої була Золочівська ОДПІ. З метою забезпечення запитувачів повним обсягом необхідної інформації відповідно до ч.3 ст. 22  Закону України ,,Про доступ до публічної інформації” їх запити скеровано до інших розпорядників інформації, у володінні яких вона знаходиться, для розгляду та надання відповіді. На два запити надано відмови у  зв»язку з тим , що інформація стосується третіх осіб.

Запит на інформацію до Золочівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області можна надіслати поштою за адресою: 80700, м. Золочів, вул. Лермонтова 1; електронною поштою на скриньку : pub.zo@lv.minrd.gov.ua, або зателефонувавши за тел. (03-265) 7-10-34.

 

                                                                      Інформаційно- комунікаційний сектор.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.