Відбувся особистий прийом громадян

nus.in.ua, 16 вересня 2014, 23:57
0
369
Роздрукувати
Відбувся особистий прийом громадян

Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – це моменти, яким приділяється постійна увага керівництва Золочівської ОДПІ .

Так, 11 вересня 2014 року в приміщенні Золочівського коледжу Львівського національного аграрного університету (с.Новоселище) проводила прийом громадян заступник начальника  Золочівської ОДПІ Лазорчик Ірина Тадеївна. Із своїми запитаннями до посадовця звернулося четверо громадян. В основному звернення стосувались порядку нарахування та сплати військового збору, оподаткування доходу, отриманого платником податку в результаті прийняття ним в дарунок нерухомого майна, оподаткування благодійної допомоги, що виплачена члену родини учасника АТО, а також провадження підприємницької діяльності інвалідом за місцем його проживання.

 В результаті розгляду усних звернень  громадяни отримали кваліфіковані та чіткі роз’яснення.

ТЕГИ: ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама