Соціальні виплати З 1 липня 2014 року

nus.in.ua, 10 липня 2014, 02:47
0
1498
Роздрукувати
Соціальні виплати   З 1 липня 2014 року

З 1 липня 2014 року набирають чинності зміни передбачені Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», в частині виплати допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Так, допомога при народженні дитини, яка народилася після 30 червня 2014 року призначатиметься у розмірі 41 280 грн. незалежно від того, яка за рахунком дитина в сім’ї – перша, друга, третя. Виплата допомоги здійснюватиметься одноразово у сумі 10 320 грн., решта суми допомоги виплачуватиметься впродовж наступних 36 місяців рівними частинами.

Діти народженні до 1 липня 2014 року отримують допомогу при народженні дитини за старими законами.

Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку скасовується.

Для осіб, у яких закінчився строк виплати допомоги при народженні першої дитини (минуло 24 місяці від дня народження) на наступних 12 місяців буде призначено допомога до досягнення дитиною трирічного віку у розмірі 130 грн.

Наприклад: дитина народилася 30.06.2012 року. По місяць досягнення дитиною двохрічного віку червень 2014 року мати отримувала допомогу при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

З 1 липня 2014 року впродовж наступних 12 місяців така сім’я отримуватиме виплату у розмірі 130 гривень щомісяця.

Якщо у складі сім’ї є друга дитина, на яку призначена допомога при народженні дитини, допомога до трьох років на першу та другу дитина не призначається. У разі, якщо допомога до трьох років була призначена раніше, то її виплата з 01.07.2014 року припиняється.

З 1 липня 2014 року збільшується розмір допомоги при усиновленні дитини і буде призначатися як допомога при народженні дитини у розмірі 41 280 грн.

Управління соціального захисту населення

Золочівської райдержадміністрації

ТЕГИ: гроші, соціальні виплати, газета, 31 номер, Золочів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама