Мамине серце

nus.in.ua, 18 тра 2014, 01:36
0
666
Роздрукувати
Мамине серце

У цілому світі мірою гідності людини вважається подяка матері за життя, за всі її старання, виховання і самопожертву. Всі ми з дитинства і до останніх своїх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє і пробачить.

У неділю, 11 травня, у районному Народному домі ім. І. Білозіра з нагоди відзначення Дня матері відбувся святковий концерт «Мамине серце». Присутніх у залі золочів’янок тепло привітав заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, який, зокрема, наголосив на тому, що материнство – безцінний дар Божий, який творить нові покоління, а вони у майбутньому вершать історію. Допоки буде мати, яка виховує дитину – буде Україна. І як дарунок усім матерям – виступи Народної капели бандуристок «Вишиваночка», танцювальних колективів «Первоцвіт» та «Перлина», ансамблю гітаристів музичної студії, сімейного дуету дошкільної установи № 7, вокального ансамблю «Зернятко» дошкільної установи № 2, вокального ансамблю «Животоки» ЦДЮТ, Народного вокального ансамблю «Древо», Народного ансамблю пісні і музики «Галицькі барви», читця Семена Ничвида, солістів Галини Міколяш, Тетяни Козловської, Тараса Балацького, Миколи Решітника, Теодора Кукурузи. Вів святкову програму Павло Костевський.

Згадавши у своїх виступах ніжні мамині руки, її клопітку щоденну працю, ласку та тепло, учасники дійства не могли не викликати радісних сліз у матерів. У цей день матусі щиро раділи за своїх діток, адже вони так самовіддано та чуйно готувались кожен вітати найріднішу особу на землі. Учасники дійства намагались донести присутнім в залі, що День матері для них це – справді свято любові і пошани, донести взаємну любов дітей та матерів.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: мама, газета, 24 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама