Новини Золочівщини
01:36, 18 тра 2014
1345
0

Мамине серце

Мамине серце
Admin
Фото: НУС

У цілому світі мірою гідності людини вважається подяка матері за життя, за всі її старання, виховання і самопожертву. Всі ми з дитинства і до останніх своїх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє і пробачить.

У неділю, 11 травня, у районному Народному домі ім. І. Білозіра з нагоди відзначення Дня матері відбувся святковий концерт «Мамине серце». Присутніх у залі золочів’янок тепло привітав заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, який, зокрема, наголосив на тому, що материнство – безцінний дар Божий, який творить нові покоління, а вони у майбутньому вершать історію. Допоки буде мати, яка виховує дитину – буде Україна. І як дарунок усім матерям – виступи Народної капели бандуристок «Вишиваночка», танцювальних колективів «Первоцвіт» та «Перлина», ансамблю гітаристів музичної студії, сімейного дуету дошкільної установи № 7, вокального ансамблю «Зернятко» дошкільної установи № 2, вокального ансамблю «Животоки» ЦДЮТ, Народного вокального ансамблю «Древо», Народного ансамблю пісні і музики «Галицькі барви», читця Семена Ничвида, солістів Галини Міколяш, Тетяни Козловської, Тараса Балацького, Миколи Решітника, Теодора Кукурузи. Вів святкову програму Павло Костевський.

Згадавши у своїх виступах ніжні мамині руки, її клопітку щоденну працю, ласку та тепло, учасники дійства не могли не викликати радісних сліз у матерів. У цей день матусі щиро раділи за своїх діток, адже вони так самовіддано та чуйно готувались кожен вітати найріднішу особу на землі. Учасники дійства намагались донести присутнім в залі, що День матері для них це – справді свято любові і пошани, донести взаємну любов дітей та матерів.

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.