Євромайданівці влаштують "автомобільну екскурсію" до резиденцій керівництва країни

nus.in.ua, 28 грудня 2013, 20:07
0
409
Роздрукувати
Євромайданівці влаштують

29 грудня, в неділю, всеукраїнське об'єднання "Майдан" збирається затвердити свій маніфест на народному віче, а також влаштувати автопробіг до резиденцій керівників України.

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк назвав автопробіг "автомобільною політичною екскурсією", яка спочатку попрямує до резиденції президента, а потім до резиденції голови Верховної Ради, потім - до резиденції прем'єр-міністра.

За словами Яценюка, вони мають намір передати "вимоги українського народу": звільнити невинних, "посадити бандитів" і відправити уряд у відставку.

Нагадаємо, на 11-12 січня в Харкові заплановано форум всіх Євромайданів України, на який запрошені по 3 активіста від кожного міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама