НАТО вимагає посилити санкції проти Росії

nus.in.ua, 23 листопада 2014, 21:21
0
468
Роздрукувати
НАТО вимагає посилити санкції проти Росії

За словами заступника генсекретаря альянсу Олександра Вершбоу, РФ повинна заплатити ціну за свою агресію проти України.

Західні держави повинні посилювати санкції проти Росії, оскільки вона цілеспрямовано працює над руйнуванням звичного світового порядку.

"Зараз Росія системно працює над тим, щоб знищити європейську політичну систему, яку раніше сама створювала", - заявив заступник генерального секретаря НАТО Олександр Вершбоу.

Представник альянсу підкреслив, що західний світ повинен збільшувати втрати, які несе РФ з-за своєї політики.

Заяви з цього приводу він оприлюднив у суботу на міжнародній конференції з питань безпеки в Галіфаксі (Великобританія), але згодом повторив.

"Поки Росія порушує міжнародне право, поки вона намагається зруйнувати світовий порядок, Захід повинен збільшувати ціну, яку платить РФ", - зазначив він.

"Неприпустима поведінка Росії вимагає від Заходу прихильності принципам, вимагає підвищувати ціну агресії і підтримувати Україну", - додав заступник генсека НАТО.

17 листопада глави МЗС країн-членів ЄС доручили до кінця поточного місяця підготувати перелік осіб з числа представників ДНР і ЛНР для введення санкцій проти них. Нові економічні заходи проти Росії країни-члени ЄС готові обговорювати лише на наступному саміті 18-19 грудня.

За матеріалами: Економічна правда
ТЕГИ: НАТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама