За паркування на газоні ДАІвцю оголосили сувору догану

nus.in.ua, 4 серпня 2014, 22:48
0
457
Роздрукувати
За паркування на газоні ДАІвцю оголосили сувору догану

Інспектору ДАІ під тиском громадськості оголосили сувору догану за те, що той припаркував службову машину на газоні.

«За результатами службового розслідування старшого прапорщика міліції Чернишова С.В., інспектора ДПС групи ДПС ВДАІ з обслуговування міста Стрий, Стрийського району та м. Моршин ГУМВС України у Львівській області, притягнуто до дисциплінарної відповідальності – йому оголошено сувору догану», – написала на своїй сторінці у Facebook речник ДАІ Львова Галина Лемішко. 

Зазначимо, що 15 липня на сторінці Дмитра Загарії у Facebook доцент «Львівської політехніки» Ігор Торопа опублікував фото, на якому прапорщик міліції припаркував авто на газоні. «Про яку реформу в міліції можна говорити? Як працівник ДАІ може контролювати правила дорожнього руху, порушуючи їх», – написав Торопа.

Загарія пообіцяв розібратися. Він зазначив, що прапорщик може отримати неповну службову невідповідність – затримку до одного року у присвоєнні чергового рангу або у призначенні на вищу посаду.

ТЕГИ: ДАІ, газон, парківка, догана
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама