Укрaїнa
01:26, 29 квітня 2014
909
0

Україна оцінила збитки від окупації Криму Росією у 950 мільярдів

Україна оцінила збитки від окупації Криму Росією у 950 мільярдів
Admin
Фото: НУС

Сума не включає у себе втрачену вигоду, яку буде нараховано додатково, а також вартість корисних копалин і покладів на морському шельфі.

Міністерство юстиції України оцінює збитки від втрати Україною Криму у 950 млрд грн, заявляє голова Мін'юсту Павло Петренко.

"Міністерство юстиції узагальнило інформацію від наших міністерств і відомств щодо збитків, яких було завдано від окупації Криму, і загальна сума цих збитків становить 950 млрд грн. Ця сума не включає в себе втрачену вигоду, яку буде нараховано додатково", - сказав Петренко на прес-конференції в Києві у понеділок.

Також міністр уточнив, що ця сума також не включає у себе вартість корисних копалин і покладів на морському шельфі.

Як повідомляли раніше, Україна має намір найближчим часом подавати позови до міжнародних та вітчизняних судів для отримання компенсацій з РФ за дії у Криму.

Окрім того, що у кінці березня Петренко повідомив, що Україна почала інвентаризацію майна Російської Федерації, яке знаходиться на території держави для компенсації збитків, пов'язаних із військовим вторгненням і анексією Криму.

"Ми почали підрахунок вартості державного майна, яке знаходиться на території України. Відповідно до міжнародного права і українського законодавства це майно може бути предметом саме компенсації збитків з тих можливих рішень, які буде винесено українськими або міжнародними судами. Відповідні підрахунки проводяться як правоохоронними органами, так і нашими дипломатичними структурами", - заявив тоді міністр.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.