Україна оцінила збитки від окупації Криму Росією у 950 мільярдів

nus.in.ua, 29 квітня 2014, 01:26
0
346
Роздрукувати
Україна оцінила збитки від окупації Криму Росією у 950 мільярдів

Сума не включає у себе втрачену вигоду, яку буде нараховано додатково, а також вартість корисних копалин і покладів на морському шельфі.

Міністерство юстиції України оцінює збитки від втрати Україною Криму у 950 млрд грн, заявляє голова Мін'юсту Павло Петренко.

"Міністерство юстиції узагальнило інформацію від наших міністерств і відомств щодо збитків, яких було завдано від окупації Криму, і загальна сума цих збитків становить 950 млрд грн. Ця сума не включає в себе втрачену вигоду, яку буде нараховано додатково", - сказав Петренко на прес-конференції в Києві у понеділок.

Також міністр уточнив, що ця сума також не включає у себе вартість корисних копалин і покладів на морському шельфі.

Як повідомляли раніше, Україна має намір найближчим часом подавати позови до міжнародних та вітчизняних судів для отримання компенсацій з РФ за дії у Криму.

Окрім того, що у кінці березня Петренко повідомив, що Україна почала інвентаризацію майна Російської Федерації, яке знаходиться на території держави для компенсації збитків, пов'язаних із військовим вторгненням і анексією Криму.

"Ми почали підрахунок вартості державного майна, яке знаходиться на території України. Відповідно до міжнародного права і українського законодавства це майно може бути предметом саме компенсації збитків з тих можливих рішень, які буде винесено українськими або міжнародними судами. Відповідні підрахунки проводяться як правоохоронними органами, так і нашими дипломатичними структурами", - заявив тоді міністр.

ТЕГИ: анексія Криму, окупація, Крим
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама