Укрaїнa
23:12, 09 квітня 2014
1022
0

Проти мера Полтави можуть відкрити кримінальну справу за побори з перевізників

Проти мера Полтави можуть відкрити кримінальну справу за побори з перевізників
Admin
Фото: НУС
На дії міської влади в міліцію поскаржилися одразу 13 перевізників.
 
За побори з перевізників проти міського голови Полтави, регіонала Олександра Мамая міська міліція може відкрити кримінальне провадження. На міську владу поскаржилися 13 перевізників обласного центру та заступник голови Народної ради при міськраді Володимир Дащенко.

У заяві перевізники нарікають на побори з боку міської влади, пише "Полтавщина". Перевізник Олеся Ястреба з підприємства "Ава-Експрес" пояснила, що раніше при міськраді діяла комунальна диспетчерська служба. За кожен автобус на маршруті перевізники платили по 250 грн. А потім їх "змусили" користуватися послугами приватної диспетчерської і платити вже по 1-1,5 тис. грн. Перевізники, які не хотіли співпрацювати з приватною диспетчерською, ніби взагалі позбавляли права обслуговувати маршрути.

Голова Народної ради при міськраді Володимир Дащенко уточнив, що в колективному зверненні до міліції також указали, що в 2013 році міська рада виділила на ремонт котельні для обігріву оранжереї підприємства "Декоративні культури" понад 300 тис. грн. Але ці гроші не були використані за призначенням, тож котельню не відремонтували.

Після звернення до міліції, 2 квітня заявникам надійшла відповідь про те, що за цими діяннями влади розпочато досудове розслідування за частиною 1 статті 364 КК України "Зловживання владою або службовим становищем". Це порушення карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, кілька тижнів тому мер Полтави Олександр Мамай побився з активістами і потрапив до міліції.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.