Укрaїнa
01:00, 27 лютого 2014
1019
0

Статки Януковича оцінили у $12 млрд, резерви України - $15 млрд

Статки Януковича оцінили у $12 млрд, резерви України - $15 млрд
Admin
Фото: НУС
На даний час обсяг золотовалютних резервів України становить орієнтовно $15 млрд. Водночас, американські експерти відзначили, що статки сім'ї Віктора Януковича сягають $12 млрд.

Про стан золотовалютного резерву країни повідомила компанія Bloomberg з посиланням на нового голову Національного банку Степана Кубіва.

«За неповний місяць керівництво держави витратило близько 15% валютних запасів, або більш ніж $2,5 млрд», – заявив Кубів. І додав, що його попередник Ігор Соркін витрачав гроші на утримання курсу гривні.

Натомість, авторитетний американський економіст, колишній радник українського уряду Андерс Ослунд у статті на Financial Times написав, що статки сім'ї Віктора Януковича сягають $12 млрд. Тому перше, що треба зробити для стабілізації економіки України, – це конфіскувати активи колишнього президента.

«Протягом останніх чотирьох років єдиною метою Януковича було збагатити свою сім'ю і близьких. Твереза оцінка багатства його сім'ї - $12 млрд. Перший крок - виявити і заморозити активи, які сім'я Януковича і його найближче оточення привласнили та відтиснули. Києву знадобиться енергійна міжнародна допомога, щоб знайти і конфіскувати ці вкрадені кошти. Вони можуть значно поліпшити фінансове становище України», – заявив Ослунд, якого вважають головним спеціалістом з української економіки в Америці.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.