Статки Януковича оцінили у $12 млрд, резерви України - $15 млрд

nus.in.ua, 27 лютого 2014, 01:00
0
380
Роздрукувати
Статки Януковича оцінили у $12 млрд, резерви України - $15 млрд

На даний час обсяг золотовалютних резервів України становить орієнтовно $15 млрд. Водночас, американські експерти відзначили, що статки сім'ї Віктора Януковича сягають $12 млрд.

Про стан золотовалютного резерву країни повідомила компанія Bloomberg з посиланням на нового голову Національного банку Степана Кубіва.

«За неповний місяць керівництво держави витратило близько 15% валютних запасів, або більш ніж $2,5 млрд», – заявив Кубів. І додав, що його попередник Ігор Соркін витрачав гроші на утримання курсу гривні.

Натомість, авторитетний американський економіст, колишній радник українського уряду Андерс Ослунд у статті на Financial Times написав, що статки сім'ї Віктора Януковича сягають $12 млрд. Тому перше, що треба зробити для стабілізації економіки України, – це конфіскувати активи колишнього президента.

«Протягом останніх чотирьох років єдиною метою Януковича було збагатити свою сім'ю і близьких. Твереза оцінка багатства його сім'ї - $12 млрд. Перший крок - виявити і заморозити активи, які сім'я Януковича і його найближче оточення привласнили та відтиснули. Києву знадобиться енергійна міжнародна допомога, щоб знайти і конфіскувати ці вкрадені кошти. Вони можуть значно поліпшити фінансове становище України», – заявив Ослунд, якого вважають головним спеціалістом з української економіки в Америці.

ТЕГИ: Віктор Янукович, золотовалютні резерви, Новини України, Новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама