Начальник Чопської митниці оприлюднив схеми.

nus.in.ua, 23 лютого 2014, 14:07
0
366
Роздрукувати
Начальник Чопської митниці оприлюднив схеми.

Інтерв'ю з митником провели активісти "Правого сектору"

Начальник митниці в місті Чоп Закарпатської області Сергій Харченко розкрив пресі всі контрабандні схеми і написав заяву на відставку. За цими діями пильно спостерігали активісти "Правого сектору".

Харченко очолював Чопську митницю п'ять місяців, посаду отримав "по блату". Його брат одружений із сестрою Калетніка (очевидно, йдеться про колишнього віце-спікера парламенту Ігоря Калетніка, який після відставки президента полетів у Росію).

Митник зізнався, що щонеділі митницю перетинали близько 700 автобусів з товарами з Італії, які платили по 300-400 євро за спокійне проходження кордону. Також кордон перетинали мікроавтобуси з китайським одягом, з яких брали по 250 доларів США за кубічний метр. Гроші збирали спеціальні "смотрящі" - цивільні люди, залучені до так званої "програми". Ці самі люди возили потім звіти в Київ.

ТЕГИ: Митниця, Чоп, Харченко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама