В Межигір’ї знайшли "чорну бухгалтерію" Януковича

nus.in.ua, 22 лютого 2014, 20:26
0
454
Роздрукувати
В Межигір’ї знайшли

У президентській резиденції "Межигір’я" в суботу виявили документи, що свідчать про існування системи неофіційних виплат керівництву силових відомств, а також відомостей про надходження сотень тисяч доларів готівкою в "чорну касу" Януковича.

Масу документів виявили у воді невеличкої затоки на території "Межигір’я". Усі документи зараз збирають для подальшого вивчення.

Нагадаємо, що учасники спротиву захопили президентську резиденцію без жодного опору у суботу вранці.

Активісти виловлюють папери з води і складають у величезні сумки. Серед гори документів вдалося, зокрема , побачити відомість про доплати як керівникам силових відомств , так рядовим співробітникам , зокрема працівникам ДАІ в розмірі 300-500 доларів. Так , тільки в одній з таких відомостей значилася сума понад 6 тисяч доларів., повідомляє LB.ua.

Знайдено також відомість про надходження коштів від "інвесторів" Янковича у 2006-2008 рр. – це сотні тисяч доларів. Фотокопію відомості у фейсбуку опублікувала кореспондент УП Анастасія Береза.

Репортаж 24 каналу з Межигір’я.

За матеріалами: ZAXID.NET
ТЕГИ: Новини України, Новини, Межигір’я
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама