Укрaїнa
20:23, 25 січня 2014
1181
0

Харківські ультрас виходять охороняти місцевий Євромайдан

Харківські ультрас виходять охороняти місцевий Євромайдан
Admin
Фото: НУС
Ультрас харківського футбольного клубу "Металіст" офіційно заявили про початок активної підтримки Євромайдану. Відповідне повідомлення розміщене на сторінці фанатської спільноти в одній із соцмереж.

"Отже, чесні, наш вихід! Харківська фанатська громадськість вирішила повним складом йти і захищати харківський Євромайдан від можливих провокацій проститушек", - йдеться у тексті.

Заради цього вболівальники, зазвичай поділені на північну та південну частини за розташуванням на стадіоні, домовилися забути про внутрішні суперечки та об'єднати зусилля.

"З собою не треба брати ніяких підручних засобів активного або пасивного захисту. У нас мирна акція. Якщо прийдуть всі, то жоден продажний гопник навіть не подумає сіпатися на мітингувальників. Роки на футбольних секторах і навколофутбольних полях дали достатньо досвіду кожному з нас, щоб ми могли справлятися з будь-якими проблемами своїми руками. Зараз саме той момент, коли треба показати, що в єдності наша сила!", - закликають лідери фанатського руху "Металіста" спільноту ультрас.

Також автори звернення закликали активістів одягатися тепліше, бо в місті очікується похолодання, та долучатися до громадської акції всіх небайдужих людей.

"Крім того, ми закликаємо всю свідому молодь Харкова і людей старших підтримати харківський Євромайдан і показати всьому світу, що Харків – не місто продажних гопників і бидлоти, а місто з європейськими цінностями та традиціями! Незалежно від своїх політичних поглядів, приналежності до субкультур або музичних уподобань завтра всі повинні виступити єдиним цілим в прагненні до світлого майбутнього", - повідомляють фанати "Металіста".

Раніше повідомлялося, що ультрас "Шахтаря" підтримали Євромайдан і виступили "проти режиму".
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.