Українські атомні електростанції взято під посилену охорону

nus.in.ua, 25 січня 2014, 20:12
0
387
Роздрукувати
Українські атомні електростанції взято під посилену охорону

Атомні електростанції взяли під посилену охорону. Міністр енергетики розпорядився, щоб додатковий захист режимних об'єктів був забезпечений до квітня, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Так міністр відреагував на повідомлення у деяких ЗМІ, що Рівненську АЕС можуть захопити. Едуард Ставицький повідомив, що силові структури зараз перевіряють цю інформацію.

Посилена охорона буде не лише у Рівному, а на всіх атомних об'єктах України. Для цього використовуватимуть власні сили АЕС і військових.

"Підрозділами фізичного захисту АЕС та військовими частинами внутрішніх військ МВС України на цей час забезпечується додаткий захист та оборона АЕС", - наголосив міністр.

"Попердження до всіх радикально налаштованих громадян та звертаю увагу міжнародної спільноти – не варто переходити межу, за якою складеться ситуація незворотніх наслідків для мільйонів людей, які живуть, не стільки в нашій, але й суміжних державах", - наголосив Ставицький.

Раніше повідомлялося, що з'явилася карта захоплень ОДА в Україні.

 
 

ТЕГИ: АЕС, атомна, міністр, охорона, електростанція, Ставицький, енергетика, захоплення, МВС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама