238

Перемоги вихованців золочівської ДЮСШ

Перемоги  вихованців золочівської ДЮСШ
Admin

13 грудня у Миколаєві відбувся обласний турнір з дзюдо серед юнаків 2000-2008 років народження.

В турнірі взяли участь команди спортивних шкіл міст Львівщини: Львова, Борислава, Нового Роздолу, Новояворівська, Миколаєва та Золочева.

Успішно виступили в цьому турнірі юні дзюдоїсти нашої спортивної школи. У своїх вагових категоріях переможцем турніру став Назар Тарнавський. Друге місце зайняли Ростислав Трач, Богдан Мачурад, Роман Почапський, третє місце Микола Коропатніцкий, п'яте місце – Влад Матірний, Владислав Попадюк. Юних дзюдоїстів нагороджено пам'ятними медалями та грамотами.

Готували команду дзюдоїстів тренери-викладачі відділення дзюдо Юрій Котов, Андрій Рущак, Олексій Тараканов.

* * *

З 12 до 14 грудня 2014 року в спортивному залі Підволочиської ДЮСШ відбувся всеукраїнський турнір серед юнацьких команд, пам'яті Героїв "Небесної сотні" та загиблих під час АТО.

Взяли участь команди спортивних шкіл міст: Підволочиськ-1, Волочиськ, м. Скалат, м.Теофіполь, м. Збараж, м. Заставна, Підволочиськ-2 та Золочів, які згідно з жеребкуванням поділили на дві групи.

У своїй групі юні футболісти здобули переконливі перемоги над командами міст Збаража – 6:2, Волочиська – 5:2, Підволочиська-1 – 5:2 у півфіналі золочів'яни зіграли з командою м. Заставна внічию – 1:1, по пенальті – 4:3 здобули перемогу. Третє місце в турнірі зайняли господарі, перемігши команду м. Заставна – 2:0 у фіналі наша команда здобула перемогу над своїми ровесниками з міста Теофіполя з рахунком – 5:0, ставши переможцем турніру.

Команда нагороджена пам'ятним кубком, учасники – медалями та грамотами, гравець нашої команди Олексій Вовк визнаний кращим гравцем турніру. Команда ДЮСШ м. Золочів виступала в такому складі: Дмитро Загурський, Остап Яремкович, Тарас Барабаш, Юрій Савчук, Мар'ян Ружицький, Михайло Юкало, Олексій Вовк, Тарас Гавур, Олександр Павлусь та Ігор Бекеша.

Готували команду до турніру тренери-викладачі відділення футболу Ігор Токар, Ярослав Завальнюк та Володимир Цвігун.