1027
0

Кубок Діда Мороза

Admin

27 грудня у місті Ужгороді відбувся традиційний Новорічний турнір з дзюдо «Кубок діда Мороза». У турнірі взяли участь команди міст Львова, Чернівців, Виноградово, Іршави, Ужгорода, Золочева, країни Словакії, яка представила 3 команди.

Успішним був виступ юних дзюдоїстів нашої спортивної школи. Назар Тарнавський у вагових категоріях до 38 та 42 кг став переможцем турніру. Також перемогу отримав Дмитро Тимракевич, зайнявши 1 місце. Андрій Грицина посів 3 місце. Вони нагороджені пам‘ятними медалями та грамотами організаторів турніру. Готували юних дзюдоїстів до змагань тренери-викладачі відділення дзюдо Юрій Котов, Андрій Рущак та Олексій Тараканов