Про заборону використання салютів

nus.in.ua, 4 серпня 2014, 12:24
0
640
Роздрукувати
Про заборону використання салютів

Міським головою м. Золочева Ігорем Гриньківим видано Розпорядження №  96 від 21. 07. 2014 р. «Про заборону використання салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів, спалювання бур'янів, сміття тощо з використанням відкритого вогню на території міста».

Відтак, у зв'язку з високою пожежною небезпекою, обумовленою спекотною погодою, заборонено використання салютів, фейєрверків та інших піротехнічних засобів громадянами на вулицях, прибудинкових територіях, у приватних садибах та у громадських місцях міста, а також спалювання бур'янів, сміття, стерні тощо з використанням відкритого вогню.

За порушення вимог цього розпорядження винні особи нестимуть відповідальність відповідно до чинного законодавства. Відповідальність за дії неповнолітніх несуть їхні батьки або опікуни згідно з чинним законодавством.

ТЕГИ: Золочів, Гриньків, газета, 35 номер, увага
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама