Новини Золочівщини
02:39, 10 липня 2014
2309
0

Святе причастя урочисте...

Святе причастя урочисте...
Admin
Фото: НУС

Урочисто прикрашений храм, рідні, друзі тих, хто вперше приймав Ісуса до свого серця, і просто прихожан, які прийшли на цю урочисту подію, все ніби промовляло, що в цей день незвичайна Служба. 29 червня у храмі Святого Архистратига Михаїла с. Підгороднє церковна родина поповнилась п‘ятьма маленькими парафіянами, які в цей день вперше приступили до Святого Причастя, розповідається на сторінках НУС. Божественну Літургію відправляли у співслужінні з натхненником будівництва храму отцем Юрієм Пастернаком отець Михаїл Городиський та отець Ігор Леськів.

Перше Причастя – це урочиста подія в житті кожної людини, це привід об’єднати всю родину, це перший іспит в житті малечі. До цього випробування діти і батьки готуються заздалегідь. Не збагнувши до кінця всю значущість цієї події, діти вже починають усвідомлювати свої обов’язки. Зі щемом у серці, хвилюванням, з безмежною любов‘ю та тривогою за майбутнє дітей складали молитву батьки, хрещені батьки, бо ж найцінніше у житті дитини – мамина молитва. А величні піснеспіви підносили серця прихожан церкви до розуміння та усвідомлення того, що у цьому світі тлінне, а що – вічне.

І ось, настав цей момент – вділення Таїнства Євхаристії. Особливий момент – це було помітно по втаємничених обличчях дітей, які не знали, що ж їх чекає за кілька хвилин, бо таку подію кожен переживає лише раз у житті. Радісний момент – бо це велике свято для кожної родини і всієї парафії. Хвилюючий момент – бо це перший їхній свідомий крок на дорозі до святості…

В своїй проповіді отець Михаїл подав присутнім пастирську настанову, в якій ішлося про важливість таких Таїнств як Сповідь і Святе Причастя, про силу Любові, що з Божого милосердя відчиняє нам будь-які двері, найбільші з яких – двері до Життя вічного.

Привітали маленьких прихожан о. Михаїл та о. Ігор, які побажали діткам праведного життя у вірі та любові. По завершенні Святої Літургії причасники славили Христа словом та піснею. Отримавши священиче благословення, батьки щасливих діточок подякували духовенству за спільну молитву і Дар, котрий Господь через священика дарував цим малим причасникам.

Леся ГОРГОТА
 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.