Святе причастя урочисте...

nus.in.ua, 10 липня 2014, 02:39
0
1758
Роздрукувати

Урочисто прикрашений храм, рідні, друзі тих, хто вперше приймав Ісуса до свого серця, і просто прихожан, які прийшли на цю урочисту подію, все ніби промовляло, що в цей день незвичайна Служба. 29 червня у храмі Святого Архистратига Михаїла с. Підгороднє церковна родина поповнилась п‘ятьма маленькими парафіянами, які в цей день вперше приступили до Святого Причастя, розповідається на сторінках НУС. Божественну Літургію відправляли у співслужінні з натхненником будівництва храму отцем Юрієм Пастернаком отець Михаїл Городиський та отець Ігор Леськів.

Перше Причастя – це урочиста подія в житті кожної людини, це привід об’єднати всю родину, це перший іспит в житті малечі. До цього випробування діти і батьки готуються заздалегідь. Не збагнувши до кінця всю значущість цієї події, діти вже починають усвідомлювати свої обов’язки. Зі щемом у серці, хвилюванням, з безмежною любов‘ю та тривогою за майбутнє дітей складали молитву батьки, хрещені батьки, бо ж найцінніше у житті дитини – мамина молитва. А величні піснеспіви підносили серця прихожан церкви до розуміння та усвідомлення того, що у цьому світі тлінне, а що – вічне.

І ось, настав цей момент – вділення Таїнства Євхаристії. Особливий момент – це було помітно по втаємничених обличчях дітей, які не знали, що ж їх чекає за кілька хвилин, бо таку подію кожен переживає лише раз у житті. Радісний момент – бо це велике свято для кожної родини і всієї парафії. Хвилюючий момент – бо це перший їхній свідомий крок на дорозі до святості…

В своїй проповіді отець Михаїл подав присутнім пастирську настанову, в якій ішлося про важливість таких Таїнств як Сповідь і Святе Причастя, про силу Любові, що з Божого милосердя відчиняє нам будь-які двері, найбільші з яких – двері до Життя вічного.

Привітали маленьких прихожан о. Михаїл та о. Ігор, які побажали діткам праведного життя у вірі та любові. По завершенні Святої Літургії причасники славили Христа словом та піснею. Отримавши священиче благословення, батьки щасливих діточок подякували духовенству за спільну молитву і Дар, котрий Господь через священика дарував цим малим причасникам.

Леся ГОРГОТА
 

ТЕГИ: Підгороднє, Причастя, церква, газета, 31 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама