Новини Золочівщини
01:55, 09 червня 2014
1334
0

У день Вознесіння Господнього

У день Вознесіння Господнього
Admin
Фото: НУС

Щороку в день Вознесіння вірні греко-католицької церкви збираються у храмі Вознесіння Господнього у м. Золочів, щоби подякувати Богові за прожитий рік. Щоб подякувати Богові за ті благодіяння, які Він дарував протягом цього року. Збираються, щоби прославити Христа Спасителя, який у славі вознісся на Небеса. І це вознесіння у славі для нас сьогодні є величним і особливим тому, що це не рядова подія із життя Ісуса, а велике таїнство.

Минулого четверга, 29 травня, у день Вознесіння Господнього, Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, очолив Архиєрейську Божественну Літургію на площі перед церквою Вознесіння, що в м. Золочеві, ЧСВВ.

Співслужили владиці протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні ієрм. Пантелеймон (Саламаха), ієромонахи Василіянського Чину Святого Йосафата, запрошені священики, братія монастиря, численна парафіяльна спільнота та гості святкувань.

Надзвичайної величності та урочистості події додала проповідь, виголошена Преосвященним Владикою.

– Вдивляючись в особу Ісуса Христа, розуміємо, що Він, незважаючи на те, що є Другою Особою Божою, як Людина жив в часі, мав своє народження, розвивався, проповідував, пройшов хресну дорогу, страждав, воскрес і вознісся… Своїм життям Ісус показав нам що навіть Він, мав місію окреслену в часі та беззастережно слухався волі Отця, так і ми маємо окреслену місію, час і обставини, яку маємо намагатися зрозуміти і виконати».

Також владика Венедикт закликав кожного старатися цю місію, яку передбачив для нас Господь, виконати якнайкраще та привітав всіх присутніх з храмовим святом. Проповідь та вітання Ахієрея знайшли відгомін і слова вдячності у кожній християнській душі, присутній у Храмі.

По завершенні Божественної Літургії єпископ звершив Чин великого водосвяття та здійснив окроплення вірних свяченою водою.

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.