У день Вознесіння Господнього

nus.in.ua, 9 червня 2014, 01:55
0
616
Роздрукувати
У день Вознесіння Господнього

Щороку в день Вознесіння вірні греко-католицької церкви збираються у храмі Вознесіння Господнього у м. Золочів, щоби подякувати Богові за прожитий рік. Щоб подякувати Богові за ті благодіяння, які Він дарував протягом цього року. Збираються, щоби прославити Христа Спасителя, який у славі вознісся на Небеса. І це вознесіння у славі для нас сьогодні є величним і особливим тому, що це не рядова подія із життя Ісуса, а велике таїнство.

Минулого четверга, 29 травня, у день Вознесіння Господнього, Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, очолив Архиєрейську Божественну Літургію на площі перед церквою Вознесіння, що в м. Золочеві, ЧСВВ.

Співслужили владиці протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні ієрм. Пантелеймон (Саламаха), ієромонахи Василіянського Чину Святого Йосафата, запрошені священики, братія монастиря, численна парафіяльна спільнота та гості святкувань.

Надзвичайної величності та урочистості події додала проповідь, виголошена Преосвященним Владикою.

– Вдивляючись в особу Ісуса Христа, розуміємо, що Він, незважаючи на те, що є Другою Особою Божою, як Людина жив в часі, мав своє народження, розвивався, проповідував, пройшов хресну дорогу, страждав, воскрес і вознісся… Своїм життям Ісус показав нам що навіть Він, мав місію окреслену в часі та беззастережно слухався волі Отця, так і ми маємо окреслену місію, час і обставини, яку маємо намагатися зрозуміти і виконати».

Також владика Венедикт закликав кожного старатися цю місію, яку передбачив для нас Господь, виконати якнайкраще та привітав всіх присутніх з храмовим святом. Проповідь та вітання Ахієрея знайшли відгомін і слова вдячності у кожній християнській душі, присутній у Храмі.

По завершенні Божественної Літургії єпископ звершив Чин великого водосвяття та здійснив окроплення вірних свяченою водою.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: храм, Вознесіння Господнього, газета, 27 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама