Вітаємо переможця січневої акції!

nus.in.ua, 21 лютого 2014, 03:32
0
465
Роздрукувати
Вітаємо переможця січневої акції!

У січні газета «НАША УКРАЇНСЬКА СПРАВА» проводила акцію серед передплатників. А вже минулого тижня ми дізнались ім’я переможця. Щасливим володарем електрочайника став Григорій Михайлович Жуковський, який передплатив нашу газету з лютого і до кінця року.

– Кілька номерів газети отримав безкоштовно. Сподобалось, як «НАША УКРАЇНСЬКА СПРАВА» розповідає про людей, про їхні здобутки. Адже можна багато говорити про те, що потрібно зробити і зовсім не бачити зробленого. Саме тому й вирішив передплатити газету. А щодо акції, то це виявилось таки несподіванкою. Звик завжди покладатись лише на себе, тому не думав ніколи, що щось можна отримати просто так. Тепер моя дружина Надія буде готувати чаї. Зараз такий період, коли організм виснажений, а чай, особливо з малиною чи сморидиною, зміцнює імунітет.

Редакція часопису вітає Григорія Михайловича та щиро дякує за теплі слова.

Дорогі читачі! Вас і надалі чекатимуть приємні сюрпризи та несподіванки. Передплачуйте газету «НАША УКРАЇНСЬКА СПРАВА» та отримуйте щотижня найсвіжіші новини Золочівщини та наших сусідів. Разом із нами Ви зможете мандрувати сторінками історії рідного краю, побувати у найвіддаленіших його куточках. А ще отримати духовну пораду у рубриці «На пораду до священика», вибрати той чи інший товар допоможе «Абетка споживача», як правильно садити, вирощувати, обробляти... поговоримо у рубриці «В саду і на городі». Також можете запитати юриста, лікаря, психолога, депутата і отримати фахову відповідь з перших уст. Не обділить часопис увагою і наймолодших читачів та молодь. Для них цікава та корисна інформація у рубриках «Рукотвори», «Дві хвилинки для Юрасика й Яринки», «Ми – українці», «Живи недаремно».

Пишіть нам, телефонуйте. Ми радо вислухаємо Вас і спробуємо допомогти у вирішенні Ваших проблем.

Передплачуйте «НАШУ УКРАЇНСЬКУ СПРАВУ» з березня та беріть участь у черговій АКЦІЇ. У березні на щасливого переможця очікуватиме новий подарунок – ПРАСКА.

ТЕГИ: газета, №12, Золочів, Наша Українська Справа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама