Проблема кожної людини і людства загалом

nus.in.ua, 15 грудня 2017, 15:33
2
191
Роздрукувати
Проблема кожної  людини і людства загалом

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.Цей день став одним із найбільш визначних Міжнародних днів здоров’я і дає можливість підвищити рівень обізнаності про це захворювання та його профілактику.
1 грудня 2017 року ліцеїсти  Золочівського економічного ліцею та вчитель хімії і біології Ірина Бірулін долучилися до участі в акції, приуроченій Всесвітньому дню боротьби із СНІДом, профілактики  захворювання та формування адекватної поведінки у ставленні до хворих. У рамках заходу проведено флешмоб (роздача символічних червоних стрічок «ВІЛ/СНІД – це стосується кожного»), метою якого було привернути увагу учнів та населення міста до проблеми ВІЛ/СНІДу, сприяти порозумінню з ВІЛ-позитивними людьми, надати інформацію про елементарні правила безпеки та шляхи запобігання ВІЛ-інфекції; розвивати вміння приймати самостійні рішення у різних життєвих ситуаціях, наголосити, що СНІД – це проблема кожної людини зокрема і всього людства загалом.
Під час заходу ліцеїсти брали активну участь в обговоренні на різних етапах бесіди, розглядали різноманітні ситуації щодо ризику зараження віл-інфекцією, дізналися про історію, ознаки, статистику хвороби; аналізували різницю між ВІЛ та СНІД; висловлювали свої поради, як уберегти себе від зараження ВІЛ.Підсумувавши захід, учитель відзначила: хоч би як була винна у своїй біді хвора людина, ми не маємо права її засуджувати, якщо справді хочемо допомогти. Доля цих людей трагічна. До того ж наше суспільство ставиться до них украй зневажливо і насторожено.
Тому поінформованість кожного про шляхи зараження ВІЛ, пропаганда здорового способу життя є запорукою подолання цього захворювання.
В ім’я щасливого життя майбутніх поколінь необхідно ще раз нагадати всім про те зло, яке несе безвідповідальна поведінка. Потрібно перетворити знання про шляхи інфікування ВІЛ на усвідомлені дії щодо його попередження.
Без особистого внеску кожного з нас неможливо ефективно протистояти поширенню цієї страшної хвороби. А цей особистий внесок полягає у прихильності здорового способу життя, збереженні вірності своєму статевому партнеру, відмові  від уживання наркотиків, милосерді і співчутті до тих, хто вже хворий. Тих, хто може, щороку 1 грудня, у День всесвітньої боротьби зі СНІДом, особливо голосно закликають допомогти хворим. Від решти чекають розуміння, сміливості, терпимості, співчуття і молитви.
 

Ірина Бірулін,
учитель хімії та біології
Золочівського економічного ліцею

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

2 Коментарі
Увійдіть, щоб залишити коментар.
LyannaVep — 20 грудня 2017 18:24
Народ на ютубе нашла способ как играть в современные игры без скачивания и установки на компьютер через сервис Playkey, а так же нашла Генератор промокодов для сервиса Playkey ТУТ видео. А сам Генератор промокодов ТУТ. Кто тестил сервис и Генератор отпишитесь стоит ли заморочки :):):):)
Kueithram — 13 червня 2018 03:16
????? ??? ?????? ?????? ? ??????????? ???? ?? ????? ??????? ?????????? ? ??????????? ??????? ???? ?? ????? ?????? ?? ??? ??????. ??? ????? ? ?????? (?? ????? ????? ????? ?????????? ????????). ??????? ??????????: ??????? ???? ????? ????? ?????. | ????? ?? ????????? ? ????????? ???????? ???. ????????!!! ?????? ???? ????????? ?????? ????????? ???? ????? ? ?????. ???? ??? ?????????? "????????" ?? ?? 70 ???. ? ???. ???????? ?????????, ????????? ? ?????? ? ??????????! ????? ??? ?????? ??????? ?? ????? 2005 ?. ???? ??? ???? ????? ???????? ??????? ??????? ?????????!!! ???? ?????????????? ?????? ? ????? ???????? ?????. ????? ???????? ????????????? ?????????? ???????????.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама