І на Новий Світ ходити буде зручно

nus.in.ua, 20 листопада 2017, 13:04
3
272
Роздрукувати
І на Новий Світ  ходити буде зручно

У Золочеві проводяться роботи із капітального ремонту дорожнього покриття на вулиці Новий Світ.
Богдан РИБАХА, заступник міського голови Золочева:
– Ми всі розуміємо, як багато ще потрібно у нашому місті зробити. Особливої уваги потребують дороги, що у приватному секторі. Особливо – масив Заріччя, де до недавнього часу проводились роботи із каналізування. Наступним кроком тепер має бути ремонт дорожнього покриття, що, власне, і виконуємо на вулиці Новий Світ. Ці роботи були заплановані ще під час формування бюджету на 2017 рік. Йдучи назустріч мешканцям, які звернулись до міської ради, було вирішено виділити кошти на цю потребу. Зараз будівельники влаштовують з‘їзд на вулицю Новий Світ та сходинки для пішоходів.
Також в цьому році було влаштовано нові пішохідні доріжки та встановлено декоративні опори та ліхтарі вуличного освітлення у сквері Межиріччя. А на вулиці Крилова провели поточне профілювання дороги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

3 Коментарі
Увійдіть, щоб залишити коментар.
RimmaZura — 23 листопада 2017 22:57
Всем Хелло! граждане кто обожает игать в игрушки подскажите отыскала такую тему: Как играть в новые игрушки без скачивания и установки на нетбук через сервис Playkey а так же нашла Генератор промокодов для сервиса Playkey ТУТ видео Кто тестил сервис и Генератор начёркайте в личный кабинет нужно ли заморочки!
TronyIrops — 24 листопада 2017 00:18
RimmaZura: Генератор промо-кодов не знаю, я пользуюсь патчем Патч для бесплатного пользования сервисом скачивай здесь. Видео по установке и настройке патча смотри тут. Всё работает! А за ссылки в коментах админ nus.in.ua может Забанить.
Kueithram — 13 червня 2018 06:22
???? ??? ????? ?????? ? ??????????? ???? ?? ????? ??????? ?????????? ? ??????????? ??????? ???? ?? ????? ?????? ?? ??? ??????. ??? ????? ? ?????? (?? ????? ????? ????? ?????????? ????????). ??????? ??????????: ??????? ???? ????? ????? ?????. | ????? ?? ????????? ? ????????? ???????? ???. ????????!!! ?????? ???? ????????? ?????? ????????? ???? ????? ? ?????. ???? ??? ?????????? "????????" ?? ?? 70 ???. ? ???. ???????? ?????????, ????????? ? ?????? ? ??????????! ????? ??? ?????? ??????? ?? ????? 2005 ?. ???? ??? ???? ????? ???????? ??????? ??????? ?????????!!! ???? ?????????????? ?????? ? ????? ???????? ?????. ????? ???????? ????????????? ?????????? ???????????.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама