Подорожуємо, пізнаємо, відпочиваємо

nus.in.ua, 2 листопада 2017, 12:49
0
176
Роздрукувати
Подорожуємо, пізнаємо, відпочиваємо

Нещодавно учні групи ПЛГ Золочівського економічного ліцею провели цікаву, пізнавальну історико-геолого-ботанічну мандрівку за маршрутом Підгорецький замок – гора Триніг – Олеський замок.
У подорожі на гору із неперевершеною екскурсією їх супроводжували працівники НПП «Північне Поділля» Михайло Шишка та Мар’яна Стебник.
Незабутні краєвиди, смачна польова їжа, позитивні емоції, приємна втома, нові знайомства та знання – усім цим були переповнені голови, серця усіх ліцеїстів та гостей з Луганської області, учителів, що приїхали на Львівщину за Всеукраїнським проектом «Змінимо країну разом» і разом з педагогами ліцею Іриною Бірулін, Василем Козичем, Надією Рибій, отцем Матієм подорожували Брідщиною та Золочівщиною. Дякуємо всім, хто вміє вчитися, працювати і відпочивати.
Ірина Бірулін,
учитель хімії та біології
Золочівського економічного ліцею

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама