Картини як силуети історії

nus.in.ua, 9 грудня 2016, 11:39
0
387
Роздрукувати
Картини як силуети історії

Картини талановитої художниці Оксани Кирилової не можуть не схвилювати. Серед них важко навіть вибрати ту, що сподобалася найбільше. Вони водночас теплі і барвисті, і дуже-дуже енергетичні. Її творчість приваблює не лише поціновувачів мистецтва – вони зрозумілі кожній людині, а її бачення життя через мистецьку призму дозволяють по-іншому подивитися на навколишній світ. Свою любов до мистецтва передає учням. А бажання зробити так, щоб у людей було більше духовності, менше цієї повсякденності, виливаються не лише у картинах, а й у цілі мистецькі проекти, якими золочів‘яни милуються на вулицях нашого міста.  А нещодавно з-під пензля талановитої художниці з‘явилась у світ картина з зображенням костелу Успіння Пресвятої Діви Марії.
Оксана КИРИЛОВА, художниця:
– Я дуже люблю Золочів. Це  моє рідне місто. Тут, здається, ідеш звичайною вулицею, а насправді – робиш кроки свободи. Твій зір жадібно ловить справжнє мистецтво життя. Тут я  відчуваю запах давнини і теплий легіт майбутнього… Захоплена тими змінами, які відбулись в останні роки у нашому місті, ловлю себе на тому, що прагну змалювати кожну деталь… І оновлений бульвар Сковороди надихнув на створення цієї картини. І надихнув не лише мене, а й мою ученицю Софію Петелицьку. Ці дві картини ми передали до Золочівської міської ради. Дуже приємно, що одна з них ляже в основу новорічної листівки.
Для мене ж ці картини це своєрідні силуети історії, які назавжди залишаться у відблиску першої вечірньої зорі над костелом Успіння Пресвятої Діви Марії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама