У Золочеві прикрасили головну ялинку

nus.in.ua, 25 грудня 2015, 09:40
0
255
Роздрукувати
У Золочеві прикрасили головну ялинку

Наближаються новорічні та різдвяні свята, які пахнуть хвоєю та сповнені тихою радістю,  подячною молитвою, надією в серці кожного на мирний та щасливий наступний рік. В очікуванні свята і дорослі, і діти.  Комунальники прикрашають новорічну ялинку на площі Вічевій у Золочеві.
Михайло КОРОВЕЦЬКИЙ, головний інженер Золочівського МВЖКП:
– Вже кілька років поспіль золочівською міською владою приймається рішення не вирубувати ялинку у лісі, а напередодні свят прикрашати одну з тих зелених красунь, що ростуть на площі Вічевій. За допомогою спецтехніки вже прикрасили верхівку гірляндами та прикрасою у вигляді сніжинки. Крім того, дерево прикрасять величезними кулями сріблястого, золотистого, синього та червоного кольорів. А також, декоративними іграшками та гірляндами. Також заплановано освітити й ряд інших ялин, що висаджені у місті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама