Молодіжний театр "Мельпомена" на золочівській сцені

nus.in.ua, 5 грудня 2015, 13:14
0
431
Роздрукувати
Молодіжний театр

Прем’єра у Золочеві! Молодіжний театр "Мельпомена" запрошує поринути у чарівний світ перевтілення та весело провести час з Анатолем!

Хто ж він такий, цей Анатоль? Він – чарівний звабник, що грається дамськими серцями. Чого ж насправді шукає: пригод чи, все ж таки, кохання? Яка роль відведена кожній жінці, що знаходить поруч?

П'єса "Анатоль" (А.Шніцлера) в неординарній інтерпретації «мельпоменців». Вічно актуальна тема стосунків чоловіків та жінок, перипетії життя цього чарівного звабника, незліченна кількість комічних ситуацій та роздуми над тим чого ж хочуть жінки? Все це, та, навіть, більше ви зможете дізнатися на виставі.

Чекаємо на тебе і твоїх друзів у неділю (06.12.2015р.) в Народному домі (вул. Чорновола 1) о 16:00! Пориньмо у світ театру разом з нами!Приходь і підзарядись енергією! Повір, театр – це круто!

 

Львівський молодіжний театр «Мельпомена» створений енергійними, активними, життєрадісними, талановитими, абсолютно різноплановими та працелюбними хлопцями та дівчатами. Всі актори трупи цілеспрямовано працюють під чітким керівництвом свого режисера-постановника і талановитого наставника, актриси НАУДТ ім. Марії Заньковецької - Анни Матійченко.

У творчому доробку завзятої молоді вже є дві цікаві та неординарні вистави: «Анатоль» (А.Шніцлера) та «Біда від ніжного серця» (В.Сологуба), та це лише початок.

 

Детальна інформація:

https://vk.com/molod.teatr

https://www.facebook.com/molod.teatr

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама