Обвал дерева на вулиці Тернопільській у Золочеві

nus.in.ua, 21 серпня 2015, 15:13
0
367
Роздрукувати
Обвал дерева на вулиці Тернопільській у Золочеві

   Пориви вітру спричинили падіння дерева на вулиці Тернопільській.

Вночі з 17 на 18 серпня на вулиці Тернопільській у місті Золочеві впало велике старе дерево. На щастя, ніхто з пішоходів та водіїв автотранспорту не постраждав. Збитки завдано лише комунальному господарству міста, оскільки частково зруйновано лінію електропередач на цій вулиці.

Ситуацію аналізує Тарас КУЙБІДА, інженер-будівельник Золочівської міської ради:

– У Золочеві є багато старих дерев, котрі на перший погляд мають вигляд здорових, а всередині є трухлявими. Візуально це не завжди можна побачити. Так і  в цьому випадку. Вже коли дерево впало, відшарувалась кора і стало зрозумілим, що його давно треба було видалити. Звичайно мусимо працювати на випередження і не допускати надзвичайних ситуацій, як це мало місце зараз, та попереджувати можливі нещасні випадки. Під час комісійного обстеження зелених насаджень Золочева спільно із представниками екологічної інспекції, ми всі прийшли до висновку, що найбільшої шкоди деревам у нашому місті завдає омела. Ця рослина-паразит з допомогою птахів дуже поширюється містом, вражаючи дерева. Більш активно будемо боротися з омелою в осінньо-зимову пору, коли з дерев опаде листя. Цьогоріч наша золочівська громада перемогла у конкурсі обласної ради як найкращий екологічно чистий населений пункт. І грошову премію за результатами цього конкурсу в розмірі 70 тисяч гривень нам виділили з обласного бюджету на боротьбу з омелою. Отже, будемо певні, що цієї осені ми видалимо з крон наших дерев багато паразита-омели і продовжимо вік цим зеленим насадженням для нас  і наших дітей.

                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                                                      Леся Горгота

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама