Новини Золочівщини, Діяльність
22:02, 22 січня 2014
1019
0

ЗАНУРЕННЯ У КРИЖАНУ БОГОЯВЛЕНСЬКУ ВОДУ

ЗАНУРЕННЯ У КРИЖАНУ БОГОЯВЛЕНСЬКУ ВОДУ
Admin
Фото: НУС

Традиційно після освячення води на міському ставі у парку «Здоров'я» збираються всі охочі пірнути у крижану воду. Купання на Водохреще досить популярне серед золочів‘ян. Вважається, що ті, хто скупається цього дня у крижаній воді, будуть весь рік здорові і гарні, тож охочих виявилось достатньо.  Купалися майже у всіх водоймах Золочівщини, особливо на міському ставі та річці Західний Буг. Окрім тих, хто має багаторічний стаж, були й люди, які вперше пірнули у крижану воду.


– Відчуття від такого купання неможливо передати, – розповідає дівчина, яка вперше скупалась на Водохреще. – Зовсім не холодно.

 

Вода на Водохреще цілюща, її структура особлива, вона очищена від усієї негативної інформації, термін її зберігання необмежений. Купання в ополонці або у водоймі чи обливання льодяною водою у цей святий день, то не просто занурення в крижану воду – це процес очищення тіла і духу. Задовго до Свята Богоявлення організм підсвідомо живе в очікуванні того надзвичайного стану стресу, випробування холодом, а пізніше тепла, тепла внутрішнього, дуже позитивного і лагідного. Воно переповнює, захоплює і триває довго-довго до наступного Водохреща. Хто пережив цей неймовірно приємний стрес один раз, однозначно, підготувавшись духовно і фізично до нього, ніколи не відмовиться повторити холодну купіль щороку. Не знаю, чи очистить крижана богоявленська вода нас від гріхів земних, але шалений заряд енергії гарантований кожному. Це можу стверджувати із власного досвіду, бо вже третій рік пірнаю у крижану воду. Цьогоріч погода не надто втішила, тих, хто прийшов на річку чи став купатись, бо падав дощ та дув сильний вітер.

 

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

 

На фото: під час купання на міському ставі у парку «Здоров'я»

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.