ЗАНУРЕННЯ У КРИЖАНУ БОГОЯВЛЕНСЬКУ ВОДУ

nus.in.ua, 22 січня 2014, 22:02
0
404
Роздрукувати
ЗАНУРЕННЯ У КРИЖАНУ БОГОЯВЛЕНСЬКУ ВОДУ

Традиційно після освячення води на міському ставі у парку «Здоров'я» збираються всі охочі пірнути у крижану воду. Купання на Водохреще досить популярне серед золочів‘ян. Вважається, що ті, хто скупається цього дня у крижаній воді, будуть весь рік здорові і гарні, тож охочих виявилось достатньо.  Купалися майже у всіх водоймах Золочівщини, особливо на міському ставі та річці Західний Буг. Окрім тих, хто має багаторічний стаж, були й люди, які вперше пірнули у крижану воду.


– Відчуття від такого купання неможливо передати, – розповідає дівчина, яка вперше скупалась на Водохреще. – Зовсім не холодно.

 

Вода на Водохреще цілюща, її структура особлива, вона очищена від усієї негативної інформації, термін її зберігання необмежений. Купання в ополонці або у водоймі чи обливання льодяною водою у цей святий день, то не просто занурення в крижану воду – це процес очищення тіла і духу. Задовго до Свята Богоявлення організм підсвідомо живе в очікуванні того надзвичайного стану стресу, випробування холодом, а пізніше тепла, тепла внутрішнього, дуже позитивного і лагідного. Воно переповнює, захоплює і триває довго-довго до наступного Водохреща. Хто пережив цей неймовірно приємний стрес один раз, однозначно, підготувавшись духовно і фізично до нього, ніколи не відмовиться повторити холодну купіль щороку. Не знаю, чи очистить крижана богоявленська вода нас від гріхів земних, але шалений заряд енергії гарантований кожному. Це можу стверджувати із власного досвіду, бо вже третій рік пірнаю у крижану воду. Цьогоріч погода не надто втішила, тих, хто прийшов на річку чи став купатись, бо падав дощ та дув сильний вітер.

 

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

 

На фото: під час купання на міському ставі у парку «Здоров'я»

ТЕГИ: газета, №8, озеро
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама