Згоріло ще два контейнери

nus.in.ua, 26 вересня 2014, 17:25
0
449
Роздрукувати
Згоріло ще два контейнери

16 вересня на вул. Лазенній спалено два сміттєві контейнери, які належать ТзОВ «Золочів Еко Баланс». Як повідомив керівник підприємства Богдан Бундз, ним уже подано відповідну заяву у правоохоронні органи. Наразі не відомо чи був цей факт навмисним, чи з необережності. Однак, такі випадки у нашому місті трапляються не вперше, що наводить на відповідні думки. 

Проте, хочеться зазначити, що спалений контейнер – це не лише збиток для підприємства, а й шкода для жителів міста. Адже, ми не знаємо, які побутові відходи знаходяться у сміттєвому баку і які речовини вони виділяють при згорянні. Окрім того, поруч можуть знаходитись й інші об‘єкти, на котрі може перенестись вогонь. Тому закликаємо усіх ще раз до обережного поводження із вогнем, не кидати у сміттєві баки недопалки, не спалювати поруч із ними сухих гілок, листя тощо. Маємо спільно дбати про довкілля та підтримувати чистоту, порядок у нашому місті.

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: смітник, Золочів, увага, газета, 42 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама