Відео дня: якби Google був людиною

nus.in.ua, 26 січня 2014, 04:19
0
524
Роздрукувати
Відео дня: якби Google був людиною

Автори блогу College Humor вирішили продемонструвати, як би працював пошуковик Google, якби був не машиною, а звичайною людиною в офісі.

Щодня "гуглу" доводиться відповідати на мільйони наших запитань, іноді навіть безглуздих. І блогери зняли відео із серії "один день із життя Google, як би він був просто людиною".

Автори ролику уявили Google чоловіком середніх років в окулярах і в діловому одязі. Він сидить в офісі, обкладений купою паперів і відповідає на запитання своїх "клієнтів", які постійно до нього заходять.

 
 
Примітно, що запити у переважній більшості кумедні, нечіткі, а іноді взагалі безглузді. Так в офіс "гугла" приходять люди різної вікової категорії із різними смаками. Одні шукають порно, інші щось пов'язане із соцмережами, інші просто загальну інформацію.

Але в кінці ролику автори вирішили показати уразливість людської суті – наприкінці відео "гугл" зривається від того, що людина не може сформулювати свій запит і починає лаятись. Тому, певно, добре, що Google все ж машина, а не людина.

Як повідомлялось раніше, додаток для Google Glass навчить спортсменів краще бігати за допомогою зомбі та валунів.

ТЕГИ: Google, інтернет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама