Наука, Відео
04:19, 26 січня 2014
1210
0

Відео дня: якби Google був людиною

Відео дня: якби Google був людиною
Admin
Фото: НУС
Автори блогу College Humor вирішили продемонструвати, як би працював пошуковик Google, якби був не машиною, а звичайною людиною в офісі.

Щодня "гуглу" доводиться відповідати на мільйони наших запитань, іноді навіть безглуздих. І блогери зняли відео із серії "один день із життя Google, як би він був просто людиною".

Автори ролику уявили Google чоловіком середніх років в окулярах і в діловому одязі. Він сидить в офісі, обкладений купою паперів і відповідає на запитання своїх "клієнтів", які постійно до нього заходять.
 
 
Примітно, що запити у переважній більшості кумедні, нечіткі, а іноді взагалі безглузді. Так в офіс "гугла" приходять люди різної вікової категорії із різними смаками. Одні шукають порно, інші щось пов'язане із соцмережами, інші просто загальну інформацію.

Але в кінці ролику автори вирішили показати уразливість людської суті – наприкінці відео "гугл" зривається від того, що людина не може сформулювати свій запит і починає лаятись. Тому, певно, добре, що Google все ж машина, а не людина.

Як повідомлялось раніше, додаток для Google Glass навчить спортсменів краще бігати за допомогою зомбі та валунів.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.