У Gmail тепер можна писати листи, не знаючи електронної адреси одержувача

nus.in.ua, 23 січня 2014, 20:41
0
493
Роздрукувати
У Gmail тепер можна писати листи, не знаючи електронної адреси одержувача

Компанія Google дозволила користувачам свого поштового сервісу Gmail відправляти листи людям, не знаючи їхніх електронних адрес.

Як повідомляється, у цьому випадку інформація про поштову адресу буде запозичатися з соцмережі Google+. Для того, щоб відправити лист, відправнику потрібно буде лише ввести в полі "Одержувач" ім'я людини. Якщо ця людина зареєстрована у Google+, то листа вона отримає.

Проте, сама електронна адреса у цьому випадку усе ж залишиться невідомою для відправника. Її "розсекретять" лише в тому випадку, якщо людина відповість на листа.

Для тих користувачів Google+, які не хочуть, щоб їм слали листи люди, які не знають їхньої адреси, можна встановити відповідні настройки в розділі "Налаштування" в Gmail, у підрозділі "Відправляти листи через Google+".

Так, можна дозволити відправляти листи всім людям, тільки друзям і друзям друзів, тільки друзям і нікому. Зараз в усіх встановлено перший варіант.

Таким чином, для відправки листа через Gmail на незнайому адресу необхідно, щоб були дотримані три умови: потрібно знати ім'я адресата, адресат повинен бути зареєстрований в Google+, і адресат повинен дозволити надсилання листів через соцмережу на свій ящик.

Як повідомлялося раніше, Google аналізує листування юзерів в Gmail і стверджує, що має право на це.

За матеріалами: Дзеркало тижня / ТЖ
ТЕГИ: Google, Gmail, листи, пошта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама