NASA показало зображення чорної діри

nus.in.ua, 7 грудня 2014, 12:07
7
864
Роздрукувати
NASA показало зображення чорної діри

На сайті NASA з'явилося художнє зображення чорної діри. На ілюстрації продемонстровано вихровий рух газу навколо чорної діри.

Чорна діра - це об'єкт у Всесвіті, що володіє такою неймовірною масою, стиснутою в дуже невеликому просторі, що його гравітаційна сила не відпускає навіть фотонів світла.

Ряд вчених вважає, що існують чорні діри всього в один атом, маса яких перевищує масу гори.

Раніше повідомлялося, що фізики Лаура Мерсіні-Хоутон і Харальд Пфайффер висловили припущення, що чорних дір не існує. Шляхом теоретичних та комп'ютерних обчислень вони спробували показати, що еволюція масивних об'єктів не досягне стадії утворення чорної діри.

Та тепер ми знаємо, що чорні діри таки існують, і навіть маємо змогу побачити одну із них.

ТЕГИ: космос, чорна діра, NASA, небесне тіло
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

7 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.
Пользователь offline IsaiahaOn — 13 березня 2016 20:10
Стульфирановая свечка Практика приворотов уходит своими корнями в далекую древность, оттуда же берет свое начало разная волшебная атрибутика, применяемая и доныне. Особое внимание следует уделить так нарекаемым «Стульфирановым свечам» - массивному орудию в заговорах на любовь и разнородных приворотных ритуалах. Зачастую такие свечки применяются совместно со стаканом жидкости, пером павлина, лепестками роз и специальным заговором. Древнее происхождение Стульфирановыми свечами давно пользуются исключительно «белые» волшебники, так как данные предметы существенно усиливают эффект от заговоров, аккумулируют энергию и освобождают ее в процессе горения. Листая античные летописи и книги, возраст которых составляет многих сотен лет, временами можно наткнуться на упоминания о Стульфирановых свечах. Оказывается, девушки в дальнем прошедшем активно использовали эти свечки, дабы приворожить собственных суженных, и почти всегда добивались от них взаимности. Стульфирановая свечка Главный ассистент белых магов Сегодня люди, исповедующие античные традиции «белой магии», также как и в древности используют в собственных обрядах Стульфирановые свечи. Эти предметы символизируют любовь, мудрость и чистоту, выжигая при этом отрицательную энергию, если конечно колдун обладает техникой очищения. Источник: тут
--------------------
Источник: здесь
Duanetwemy — 15 червня 2017 19:34
Многие еще не посмотрели Сперма в рот видео ----- Мне нравится это Красивые голые девушки блондинки
BobbyKit — 6 серпня 2017 22:56
В чате не было смысла, пожтому он пошел спать ----- https://zaxvatu.net/ Как скачать скажите ---- [url=]http://aktivator-windows.net/load/windows_10_skachat_torrent/8[/url]

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама