Біля днз "Сонечко" облаштовано доріжку

nus.in.ua, 23 листопада 2014, 19:20
0
419
Роздрукувати
Біля днз

Окрасою нашого міста, безперечно, є дитячий навчальний заклад «Сонечко». Територія закладу завжди  впорядкована і чиста. Вражають своєю оригінальністю ігрові майданчики, облаштовані  руками батьків. Однак завжди є справи, які потребують вирішення спільними зусиллями.

 Батьки та дирекція ДНЗ «Сонечко» звернулися до міського голови Олександра Зозулі з проханням відремонтувати тротуарну доріжку до садка. Під керівництвом заступника міського голови Йосипа Кузьми працівники МКП «Комунальник» і техпрацівники ДНЗ «Сонечко» спільними зусиллями  в найкоротші терміни   швидко і якісно виконали роботу. І  уже в п’ятницю  ввечері, повертаючись додому, малюки разом з батьками весело крокували зручною доріжкою.

 За матеріалами офіційного сайту Перемишлянської

міської ради

ТЕГИ: Перемишляни, сонечко, газета, 50 номер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама