На Луганщині "міністр" сепаратистів фотографується топлес на вулицях міста у непристойних позах

nus.in.ua, 16 тра 2014, 13:30
0
879
Роздрукувати

Жінка оприлюднює відверті світлини в інтернеті.

На Луганщині лідер сепаратистів самопроголошеної ЛНР Ірина Філатова, яку у соцмережах також називають місцевим міністром закордонних справ, безсоромно фотографується оголеною у центрі міста та публікує свої фото в інтернеті.

У соцмережі "ВКонтакте" знайшли сторінку однієї з лідерів сепаратистів міста Ровеньки Ірини Філатової. Вона є активною учасницею сепаратистських мітингів на Луганщині, а у соцмережах її називають "міністром закордонних справ" так званої Луганської республіки. Сепаратистка доповідала на засіданнях міськради й агітувала йти на псевдореферендум.

На своїй сторінці Філатова публікує непристойні фотографії топлес та у купальнику. Місце для зйомки сепаратистка вибрала вкрай невдале – вона стоїть у непристойних позах на одній з центральних вулиць міста, тримаючи у руках пляшку шампанського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама