ОДПІ
10:28, 16 тра 2016
483
0

Україна приєднується до Декларації глобального антикорупційного саміту

Україна приєднується до Декларації глобального антикорупційного саміту
Gazeta
Фото: НУС

«Більше ніж 40 країн і міжнародних організацій приєднуються до спільної Декларації глобального антикорупційного саміту та висловили повну підтримку цього заходу. Україна – одна з них. Ми беремо на себе зобов’язання виконувати положення Декларації та здійснювати конкретні кроки, озвучені на саміті, для реалізації нової Антикорупційної стратегії та Плану дій, які будуть прийняті у 2017 році», - зазначив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров на глобальному антикорупційному саміті у Лондоні. Зокрема, за його словами, державні органи України, в першу чергу ДФС, зобов’язуються:

- перевіряти точність інформації про кінцевих бінефіціарів компаній;

- впроваджувати міжнародні стандарти по боротьбі з відмиванням грошей;

- зменшувати можливості для корупції в зонах високого ризику;

- працювати з іншими країнами, міжнародними організаціями і громадянським суспільством щодо впровадження міжнародних стандартів антикорупційної діяльності.

 

«Разом з 40 іншими країнами і представниками організацій ми узгодили остаточний варіант Декларації по боротьбі з корупцією та Комюніке. Таким чином міжнародне співтовариство виявило твердий намір застосовувати всі можливі заходи як всередині країни, так і на міжнародному рівні, щоб знищити корупцію у всіх можливих областях», - підкреслив посадовець.

Золочівська ОДПІ

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.