Кількість податкових перевірок зменшилась

nus.in.ua, 11 червня 2015, 08:48
0
270
Роздрукувати
Кількість податкових перевірок зменшилась

З метою зменшення втручання органами ДФС України у діяльність підприємств до планових перевірок відбираються лише ті платники, які мають певні податкові ризики. Моніторинг таких підприємств здійснює автоматизована система раннього виявлення суб'єктів тіньової економіки, яка дозволяє підрозділам податкового та митного аудиту приділяти більшу увагу потенційним порушникам податкового законодавства, а сумлінний бізнес не обтяжувати перевірками. Так, за січень-травень 2015 року фахівцями відділу податкового аудиту Золочівської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області не проводилось планових документальних перевірок бізнесу, а лише 9 позапланових – з окремих питань. Це на 5 перевірок менше, ніж за відповідний період минулого року.

За результатами контрольно-перевірочної роботи донараховано податкових зобов’язань у сумі 7214,5 тис. грн., що на 2233 тис. грн. більше, ніж торік.

 

Нагадуємо, періодичність проведення документальних планових перевірок платників податків залежить від ступеня ризику їх діяльності. Зокрема, платники з незначним ступенем ризику включаються до плану-графіку перевірок не частіше, ніж раз на три календарні роки, з середнім – не частіше, ніж раз на два роки, і з високим – не частіше, ніж один раз на рік.

 

ГДІ з питань комунікацій

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама