Про зміни в оподаткуванні ЄСВ йшлося на зустрічі з бізнесом

nus.in.ua, 29 тра 2015, 11:09
0
230
Роздрукувати
Про зміни в оподаткуванні ЄСВ йшлося на зустрічі з бізнесом

В Золочівській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулась чергова зустріч начальника інспекції Романа Дениса з представниками малого та середнього бізнесу щодо новацій в оподаткуванні єдиного соціального внеску та застосування електронних сервісів ДФС України.

 

Керівник інспекції зазначив, що складовою системних реформ в Україні є зміна підходів до сплати єдиного внеску, який є одним з основних чинників навантаження на фонд оплати праці роботодавця. З цією метою Урядом розроблено зміни до Закону України від 08.07.2010 №2664-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (щодо зменшення навантаження на фонд оплати праці), які набрали чинності з 13 березня 2015 року. Відповідно до внесених змін, платникам надано право на зниження ставки єдиного внеску шляхом застосування понижуючого коефіцієнта при одночасному виконанні наступних умов:

 

- база нарахування єдиного внеску в розрахунку на одну застраховану особу в звітному місяці збільшилась на 20 і більше відсотків порівняно з середньомісячною базою нарахування єдиного внеску платника за 2014 рік в розрахунку на одну застраховану особу;

- після застосування коефіцієнта середній платіж на одну застраховану особу в звітному місяці складе не менше ніж середньомісячний платіж на одну застраховану особу платника за 2014 рік;

- кількість застрахованих осіб у звітному місяці, яким нараховані виплати, не перевищує 200 відсотків середньомісячної кількості застрахованих осіб платника за 2014 рік.

 

При розрахунку коефіцієнта показники за 2014 рік визначаються на підставі звітності платника єдиного внеску, яка подається відповідно до чинного законодавства. Якщо в результаті розрахунку коефіцієнта його значення складає менше ніж 0,4, то платник застосовує коефіцієнт 0,4.

 

У ході зустрічі роз’яснено особливості нарахування ЄСВ при нарахуванні заробітної плати менше мінімальної та зміни щодо порядку формування та подання звітності з єдиного внеску, відповідно до наказу Мінфіну України від 14.04.2015 №435.

 

Крім цього, присутнім нагадали про функціонування на веб-порталі Державної фіскальної служби України електронних сервісів, зокрема: «Електронний кабінет платника податків», «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», «Пульс» та ін.

 

На завершення зустрічі Р.Денис надав змістовні відповіді на запитання присутніх.

 

 

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама